Tulejowanie otworów-Poznań

Tulejowanie i wytaczanie otworów – Poznań

Firma Rental Serwis oferuje profesjonalne tulejowanie i wytaczanie otworów na terenie i okolic miasta Poznań i okolic. Szybko i terminowo wykonujemy roztaczanie otworów w wysięgnikach maszyn, piastach, a także w różnego rodzaju urządzeniach budowlanych, drogowych i rolniczych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w roztaczaniu i tulejowaniu otworów w:

  • Koparkach
  • Ładowarkach
  • Diągnikach
  • Przyczepach itp.

Klientom z miasta Poznań i okolic proponujemy kompleksowe tulejowanie i roztaczanie otworów u klientów, które realizujemy wyłącznie przy zastosowaniu najwyższej jakości wytaczarek renomowanych producentów. Dzięki temu, że dysponujemy szeroką gamą przenośnych urządzeń, w naszej ofercie znajduje się również usługa roztaczania i tulejowania otworów u klientów (na obszarze miasta Poznań).

Uniwersalne mobilne wytaczarki i inne urządzenia umożliwiają nam realizowanie usługi roztaczania otworów wszędzie tam, gdzie zastosowanie konwencjonalnych maszyn nie jest możliwe bądź jest nieopłacalne z przyczyn zbyt wysokich kosztów demontażu naprawianych czy regenerowanych elementów.

Roztaczanie i tulejowanie otworów u klienta – Poznań

Nasza oferta obejmuje kompleksowe działania z zakresu tulejowania oraz wytaczania otworów na obszarze miasta Poznań i okolic. Zapewniamy wykonanie prac na najwyższym poziomie, przy użyciu zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz sprawdzonych rozwiązań.

Oferujemy w szczególności roztaczanie i tulejowanie otworów u klienta, z dojazdem na terenie miasta Poznań.

Korzyści, jakie płyną z takiego rozwiązania to przede wszystkim:

  • Naprawa na miejscu budowy lub w miejscu postoju maszyny
  • Skrócony do minimum czas naprawy
  • Stosunkowo krótki czas przestoju urządzenia
Tulejowanie oraz wytaczanie otworów realizujemy zarówno w Poznaniu, jak i na terenie województwa.

Obsługiwane Marki